کتابخانه coex

در ۳۱ مه امسال فروشگاه coex یک کتابخانه عمومی بزرگ با ظرفیت ۵۰ هزار کتاب  افتتاح کرد. اطراف این کتابخانه توسط فروشگاه های مختلف احاطه شده و داخل خود آن نیز فروشگاه هایی به چشم میخورد. این کتابخانه ۲ طبقه هست و تمامی  آن ها قانونی هستند. این کتابخانه شامل ۳ قفسه چوبی غول پیکر که تا سقف کشیده شده اند می باشد که تمامی آن ها پر از کتاب های مختلف هست.
این کتابخانه براساس ژانر کتاب به قسمت های مختلف طبقه بندی شده مانند : سبک زندگی، سلامتی، معماری ، داستان، مجلات و ...
بهترین مزیت این کتابخانه رایگان بودن آن است.
همچنین با استفاده از آیپدهای اونجا میتونید به کتاب های الکترونیکی دسترسی پیدا کنید
برای یافتن کتاب ها دو راه وجود داره : پرسش از کارمندان که اختصاصا برای این کار هستند و نیز استفاده از کامپیوترهای انجا و سرچ در آن.
صندلی ها و میزهایی تعبیه شده تا بازدیدکنندگان با آسایش مطالعه کنند. همچنین اتاق های شخصی تعبیه شده برای افرادی که برای ملاقات به فضایی شخصی احتیاج دارندو نیز کارمندان آنجا میتوانند برای ملاقات نزدیک محل کارشون باشند. 
هدف احداث این کتابخانه آن هم درون فروشگاه به ارمغان آوردن آرامش و بهبود و نیز افروختن چراغی لا به لای مشغله های روزانه زندگی.
البته این ها تمام اهداف کوعکس نیست بلکه قرار است کنسرت های کوچک ، شب شعر و برنامه های دیگری نیز برگزار شود.

توضیحات بیشتر

نظرات

فرشته در تاریخ سه شنبه 3 مرداد 1396 12:30 ق.ظ گفته:
سلام. اولین باره براتون نظر میذارم.
لطفا در اولین فرصت بیشتر تحقیق کنید و مطلب رو اصلاح بفرمایید. کوئکس یک ساختمان معروف در کانگ نام هست و یک مرکز خرید مهم که در طبقات زیرین این ساختمان قرار داره. در یکی از طبقات زیرین بین فروشگاه های برند این کتابخونه دوو طبقه قرار داره. فروشگاه های داخلش کافه و کیک فروشی هستند وو در طبقه بالا واقع شدند. اگر عکس های بیشتری ازش احتیاج دارید بگید تا براتون ارسال کنم.
شکیبا : سلام دوست عزیز. ممنون
مطلبی که ترجمش کردیم تنها این توضیحات رو داشت و دقیقا ذکر نشده بود که موقعیت کوئکس چگونه هست. فروشگاه های داخلش نیز دقیقا ذکر نشده بود که چی هستند بخاطر همین همون طور که داخل مطلب بیان شده بود ما هم ترجمش کردیم.
خود مطلب هم توسط فردی نوشته شده بود که به اونجا رفته بود.
من دقیقا متوجه نشدم کجای مطلب غلط هست لطفا واضح تر بگید. بازم ممنون